UNMIK
Marrėveshjet ndėrkombėtare


Adobe Acrobat Reader nevojitet për t'i lexuar disa prej këtyre dokumenteve.

 

UNMIK/MTL/2003/1         4 korrik 2003.

Marrėveshje pėr tregtinė e lirė ndėrmjet Misionit tė Administratės sė Pėrkohėshme tė Kombeve tė Bashkuara nė Kosovė (UNMIK) nė emėr tė Institucioneve tė Pėrkohėshme Vetėqeverisėse tė Kosovės dhe Kėshillit tė Ministrave tė Republikės sė Shqipėrisė.

---------------------------------------------------------